Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

44 га заповідних земель Києва віддали в приватну власність

0 18

Генеральна прокуратура виявила порушення під час передачі з комунальної в приватну власність земельних ділянок у Голосіївському районі Києва загальною площею понад 44 га.

“За результатами проведеної Генеральною прокуратурою перевірки встановлено численні порушення вимог чинного законодавства під час отримання в приватну власність одним з обслуговуючих кооперативів земельних ділянок, розташованих у Голосіївському районі Києва, площею понад 44 га”, — сказано в повідомленні прес-служби прокуратури.

Так, рішенням Київської міської ради від 1 жовтня 2007 року, всупереч вимогам Земельного кодексу і закону “Про природно-заповідний фонд України”, землі природно-заповідного фонду було передано у приватну власність вказаному кооперативу для будівництва житла, що суперечить меті їх використання та може стати причиною знищення природно-заповідного фонду.

З огляду на порушення чинного законодавства, допущені при наданні земділянки і створенні вказаного кооперативу, Генеральна прокуратура подала позов до Господарського суду Києва про визнання недійсним цього рішення Київради та визнання недійсними державних актів на право власності на ці земельні ділянки.

Також до Окружного адміністративного суду Києва подано позов про припинення діяльності цієї юридичної особи.

Як повідомлялося раніше, прокуратура Києва оскаржила в суді 72 рішення Київської міської ради щодо землевідведень.

У вересні 2010 року Окружний адміністративний суд Києва визнав недійсними 45 рішень Київради щодо землевідведень, які було прийнято на сесії 8 липня 2010 року.

Теги:

незаконне землевідведення, Київська міськрада

Залиште коментар