Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

43 заклади вищої освіти пошкоджено в умовах постійних обстрілів і бомбардувань регіонів України російськими загарбниками

0 85

Станом на 13 червня 2022 року, 43 заклади вищої освіти пошкоджено в умовах постійних обстрілів і бомбардувань регіонів України російськими загарбниками, 5 із них зруйновано повністю. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Найбільше постраждали університети:

  • Харківської області (1 заклад зруйновано, 19 – пошкоджено);
  • Донецької (6 – пошкоджено);
  • Запорізької (4 – зруйновано);
  • Чернігівської (3 – пошкоджено);
  • Миколаївської (3 – пошкоджено).

«Окупанти руйнують усе: навчальні кабінети, обладнання, спортивні зали, гуртожитки, актові зали та подвір’я, на яких випускники мріяли у святковому форматі отримувати дипломи. Я вдячний колективам університетів і студентам, які активно протистоять знищенню всього, що бачить російський агресор. До прикладу, колектив Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, незважаючи на жахливі обстріли, які зруйнували корпуси закладу, зумів відновити освітній процес та діяльність студентства. Університет продовжує зберігати першість серед українських ЗВО в міжнародних рейтингах», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр також підкреслив, що від бомбардувань окупантів постраждав Національний університет «Чернігівська політехніка». Під час активних бойових дій Політехніку було пошкоджено влучанням п’яти авіабомб. Наразі розпочато активну відбудову завдяки підтримці партнерів, згуртованості студентів, батьків і небайдужих містян. Навіть в умовах відновлення інфраструктури університет готується до вступної кампанії 2022 року та протистоїть усім викликам сьогодення.

«Так, ми вимушені працювати в надскладних умовах, але разом ми все відновимо. Попри біль ми робимо все можливе, щоб зруйновані та пошкоджені університети знову відкрили двері для викладачів і студентів, де вони продовжать освітній процес у сучасних кабінетах із необхідним обладнанням», – повідомив Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, Сергій Шкарлет розповів про початок чотирнадцятого тижня навчання в умовах воєнного стану.

Міністерство освіти і науки України

Залиште коментар