Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

38 суддів написали заяви про відставку

0 80

В Україні 38 суддів написали заяви про відставку. Зокрема, один суддя подав заяву у зв’язку з досягненням 65-річного віку, ще один – через неможливість здійснювати свої повноваження за станом здоров’я.

Про це повідомили у прес-службі Вищої ради юстиції. Заяви на звільнення подали 6 суддів із судів Дніпропетровської області, 4 – Кіровоградської області, 3 – Одеської області, по 2 – з Харківської, Львівської, Івано-Франківської, Черкаської, Донецької, Чернівецької, Вінницької, Хмельницької областей та Києва.

Відповідне подання про звільнення за загальними обставинами Вища рада юстиції внесе президентові України та Верховній Раді.

Окрім того, згідно з повідомленням, вперше на призначення суддями подали 24 кандидати: по 3 кандидати на призначення в суди Волинської та Дніпропетровської областей, по 2 – Полтавської, Львівської, Кіровоградської та Донецької областей, по 1 – в суди Херсонської, Запорізької, Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської, Житомирської, Черкаської, Вінницької, Тернопільської областей та Автономно Республіки Крим.

Не змогли пройти співбесіду під час засідання у Вищій раді юстиції 7 кандидатів, які претендували на призначення суддями вперше в суди Чернігівської, Дніпропетровської, Херсонської, Луганської, Закарпатської та Донецької областей.

Джерело:

Захід нет

Залиште коментар