Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

37 країн для безвізового в’їзду

0 21

З 1 серпня список країн, куди українці можуть їздити без віз строком до 30 діб, поповнить Туреччина. Зараз в цьому списку: Боснія і Герцеговина, Сербія, Чорногорія, Туніс (за наявності туристичного ваучера), Бруней, Малайзія, Палау і Сейшельські острови. Про це повідомляє МЗС України.

Безвізовий режим поїздок для українців строком до 90 діб діє в Хорватії з 1 квітня до 31 жовтня 2012 року. А до 15 березня 2013 року на строк до 90 діб можна без віз в’їжджати до Македонії.

Крім того, на 90 днів без віз зараз можна їздити до Албанії, Аргентини, Бразилії (з метою туризму і бізнесу), Еквадору (за наявності документів, підтверджуючих туристичну мету поїздки), Ізраїлю, Намібії, Панами (за наявності документів, підтверджуючих туристичну мету поїздки), Парагвая.

У Перу ж можлива безвізова поїздка на 183 дні (за наявності документів, підтверджуючих туристичну мету поїздки).

Без віз, але не більш, ніж на 14 діб, можна поїхати до Гонконгу.

Також не потрібні візи для поїздок в такі країни: Молдова, Грузія, Азербайджан, Узбекистан, Монголія, Вірменія, Білорусь, Антігуа і Барбуда, Гватемала, Нікарагуа, Сальвадор і Свазіленд.

Проте слід зазначити, що для поїздки в більшість країн колишнього СРСР українцеві обов’язково необхідно мати при собі закордонний паспорт. Також слід знати, що Казахстан, Киргизстан, Таджикистан обмежили перебування на своїй території до 90 діб.

Ось тільки провідні країни ЄС не поспішають відкривати для українців свої кордони…

Теги:

безвізовий режим

Джерело:

Подробности

Залиште коментар