Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

32 млн грн на імпорт електронних браслетів

21

МВС проводить тендерні процедури щодо закупівлі електронних засобів контролю за підозрюваними. Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на керівника Головного слідчого управління МВС Василя Фаринника.

Фаринник повідомив, що є потреба в 50 тисячах електронних браслетів в рік.

“Однак такі засоби в Україні не виробляють, їх доведеться імпортувати. На це вже виділено 32 мільйони гривень, тривають тендерні процедури”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією Deutsche Welle, українські суди все частіше виносять рішення про запобіжний захід волі у вигляді домашнього арешту.

 “Правоохоронці оскаржать їх, оскільки технічно не готові до виконання. Слідчі ізолятори залишаються переповненими”, – йдеться в публікації.

Нагадаємо, керівник Головного управління з питань судоустрою адміністрації президента Андрій Портнов зазначає суттєву гуманізацію кримінального процесу у зв’язку з дією нового Кримінального процесуального кодексу.Так, як повідомив у грудні Портнов, кількість осіб, узятих під варту, в Україні скоротилося в 4,5 рази.

Комментарии