Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

32 млн грн на імпорт електронних браслетів

0 44

МВС проводить тендерні процедури щодо закупівлі електронних засобів контролю за підозрюваними. Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на керівника Головного слідчого управління МВС Василя Фаринника.

Фаринник повідомив, що є потреба в 50 тисячах електронних браслетів в рік.

“Однак такі засоби в Україні не виробляють, їх доведеться імпортувати. На це вже виділено 32 мільйони гривень, тривають тендерні процедури”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією Deutsche Welle, українські суди все частіше виносять рішення про запобіжний захід волі у вигляді домашнього арешту.

 “Правоохоронці оскаржать їх, оскільки технічно не готові до виконання. Слідчі ізолятори залишаються переповненими”, – йдеться в публікації.

Нагадаємо, керівник Головного управління з питань судоустрою адміністрації президента Андрій Портнов зазначає суттєву гуманізацію кримінального процесу у зв’язку з дією нового Кримінального процесуального кодексу.Так, як повідомив у грудні Портнов, кількість осіб, узятих під варту, в Україні скоротилося в 4,5 рази.

Залиште коментар