Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

30 митників звільнили за пиятику у новорічну ніч

0 13

Про це повідомив голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік.

“Ми звільнили більше 30 осіб, які знаходилися в нетверезому стані на робочих місцях. Це показали дані медобстеження, але в них не було необхідності, оскільки митники не змогли впізнати начальника департаменту по боротьбі з корупцією Державної митної служби”, — сказав він на брифінгу у Львові, передає “24”.

Калетник підкреслив, що Львівська митниця є “західними воротами” і співробітник митниці тут повинен бути прикладом. Крім того, за його словами, подібні інциденти взагалі неприпустимі.

Також у Львові керівники митних служб Польщі та України на зустрічі підписали ряд договорів про спрощення перетину кордону між двома країнами. Протокол про старт пілотного проекту з контролю порожніх транспортних засобів у міжнародному пункті пропуску “Краковець-Корчова” дозволить значно прискорити пропускну спроможність митних переходів.

Теги:

Державна митна служба України

Залиште коментар