Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

308 суддів подали заяви до ВРЮ про звільнення з посад

0 22

Відділ взаємодії зі ЗМІ секретаріату Вищої ради юстиції повідомляє, що станом на 1 грудня 2014 року до Вищої ради юстиції надійшло 308 заяв від українських суддів про звільнення за загальними обставинами. Йдеться про звільнення у відставку, за власним бажанням, за станом здоров’я, у зв’язку із досягненням 65 років.

За даними відділу підготовки матеріалів про звільнення суддів за загальними обставинами секретаріату Вищої  ради юстиції, найбільше заяв (92) надійшло від суддів Донецької області, 41 заява надійшла від суддів Луганської області, 29 – від суддів Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

У разі звернення судді із заявою про звільнення з посади за власним бажанням Вища рада юстиції вносить подання про звільнення судді з посади до органу, який його призначив або обрав, після попереднього з’ясування дійсного волевиявлення судді, чи не має місце сторонній вплив на нього або примус. Рішення про звільнення суддів за загальними  обставинами приймається на засіданні Вищої ради юстиції більшістю голосів її членів, які брали участь у засіданні.

Коментар керівника секретаріату ВРЮ Ольги Булки:

Згідно із Законом України «Про Вищу раду юстиції» та Регламентом Вищої ради юстиції усі питання  діяльності Ради розглядаються на засіданнях цього колегіального органу шляхом голосування. У зв’язку з цим заяви суддів, що надходять на адресу Вищої ради юстиції, як і решта звернень, розглядатимуться після набуття повноважності новим складом Вищої ради юстиції та обрання Голови Вищої ради юстиції і його заступника відповідно до вимог чинного законодавства України.  Оголошення про засідання повноважного складу Ради буде  розміщено на офіційному веб-сайті Вищої ради юстиції.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар