Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

3 лютого місія МВФ розпочинає роботу в Україні

0 77

3 лютого місія Міжнародного валютного фонду розпочинає роботу в Україні. Зустрічі представників Фонду та України будуть відбуватись у форматі онлайн.

«Я вітаю рішення Міжнародного валютного фонду про початок роботи місії в Україні. Співробітництво з МВФ є одним з наших головних пріоритетів.

Ми продовжуємо впроваджувати структурні реформи та сподіваємось на подальші перегляди в рамках діючої програми. МВФ є нашим ключовим партнером у забезпеченні макрофінансової стабільності України», – прокоментував Міністр фінансів України Сергій Марченко.

Метою місії є проведення другого перегляду програми співробітництва Stand-by, за результатами якого Україна зможе отримати транш у 700 млн дол. США.

Міністерство фінансів України

Залиште коментар