Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

25 травня — вибори Президента України

0 79

 

Відповідну інформацію оголосив під час брифінгу у КМУ радник Міністра внутрішніх справ України Станіслав Речинський.

За його словами, для максимального забезпечення поставленої задачі, сформовано додаткові загони з числа співробітників податкової міліції. В тому числі будуть задіяні бійці нацгвардії та новостворених спецбатальйонів патрульної служби особливого призначення, які було створено в 19-ти областях країни. Більш ніж 16 тисяч представників громадськості зголосились заступити на оборону дільниць.

Створено групи швидкого реагування, а також додаткові слідчо-оперативні групи, що діятимуть в разі виникнення кризових ситуацій. Напередодні виборів з особовим складом проведено спеціальний інструктаж та роздано відповідні методичні вказівки щодо алгоритму дій під час виборів.

Ще одним із напрямків роботи міліції є забезпечення особистої безпеки спостерігачів. З 29 квітня п. р. на території країни знаходиться 100 спостерігачів, 10 з них − у Донецькій області, 6 — у Луганській. Безпосередньо під час виборів МВС України очікує прибуття ще 900 спостерігачів.

Звичайно, найбільш проблемними виборчими округами є Донецька та Луганська область. Поки що фактів викрадення бюлетенів зафіксовано не було, хоча бандитські формування і намагаються здійснювати напади. Із міркувань безпеки місце знаходження виборчих дільниць може бути змінено”, — повідомив радник міністра.

На брифінгу, Станіслав Речинський уточнив: “На теперішній момент, на території Донецької області несуть служби близько 17 тис. міліціонерів”.

Джерело:

УНН

Залиште коментар