Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

25 грудня пропонується зробити вихідним

0 45

В Україні може з’явитися новий вихідний – 25 грудня. У цей день депутати пропонують святкувати Різдво.

Офіційно визнати 25 грудня святковим і вихідним днем, і відзначати його паралельно з 7 січня, пропонується шляхом внесення зміни до статті 73 КЗпП.

У пояснювальній записці до відповідного законопроекту № 5496 говориться, що на сьогодні в Україні налічується близько 11 000 релігійних католицьких і протестантських громад, що становить близько 30% від усіх релігійних організацій України, які святкують Різдво Христове за Григоріанським календарем, тобто 25 грудня. Крім цього, в цілому в світі більшість християнських церков відзначає Різдво саме 25 грудня.

Таким чином, запевняють автори проекту, прийняття змін буде сприяти об’єднанню і кращому взаєморозумінню між християнськими релігійними громадами як в межах, так і за межами України.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар