Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

22 суддів-порушників законодавства

0 16

Як заявив голова Вищої ради юстиції Володимир Колесніченко, кількість скарг на суддів зменшується, до того ж, у більшості випадків люди скаржаться на рішення судів, не розуміючи, що Вища рада юстиції не є судовою інстанцією, пише “Коммерсантъ-Украина”.

«Всього з початку діяльності ради було звільнено 200 людей, пік відставок припав на 2010 рік. У минулому році було звільнено 22 особи, з них 16 – за порушення присяги і 6 осіб – у зв’язку з набранням чинності обвинувального вироку»,  – заявив Колесниченко.

Як відомо, частка виправдувальних вироків в країні за підсумками 2012 року склала  0,17%.

На думку Колесниченка, відсутність виправдувальних вироків – не показник об’єктивності правосуддя. «Швидше за все, це позитивна оцінка діяльності органів розслідування, які стосувались старого Кримінально-процесуальному кодексу. При новому Кримінальному процесуальному кодексові, думаю, кількість виправдувальних вироків буде значно вищою», – зазначив Колесниченко.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович 18 січня дав доручення Кабінету міністрів вжити заходів щодо посилення гарантій здійснення професійної діяльності суддів, підвищення безпеки суддів та членів їхніх сімей.

Залиште коментар