Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

20 років державній системі охорони інтелектуальної власності

0 19

18 вересня 2012 року виповнюється 20 років з дня підписання Указу Президента України (від 18 вересня 1992 року № 479/92) про затвердження Тимчасового положення про правову охорону об’єктів промислової власності та раціоналізаторських пропозицій в Україні.

Цей нормативно-правовий акт дав можливість затвердити при Державному патентному відомстві України Тимчасове положення про представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених), провести першу їх атестацію та надати тимчасовий статус патентних повірених 21 особі.  Усього в 1992 році було зареєстровано 83 патентні повірені – тих, хто в незалежній Україні вперше офіційно представляв інтереси винахідників, науковців, інших творчих особистостей і бізнесу в справах з питань інтелектуальної власності.

За 20 років у нашій державі сформовано організаційну структуру державної системи правової охорони інтелектуальної власності та створено її нормативно-правову базу, яка відповідає міжнародним нормам, нагадує Урядовий портал. Усе це сприяє розвиткові національної економіки, збереженню та збагаченню науково-технічного потенціалу.

Теги:

інтелектуальна власність

Залиште коментар