Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

2 млн на здоров’я МВС

0 29

Кабінет міністрів України перерозподілив кошти бюджетних призначень, передбачених Міністерству внутрішніх справ на 2013 рік, на загальну суму 4 мільйони гривень. Про це йдеться в розпорядженні уряду №919-р від 21 листопада 2013 р.

Так, уряд зменшив обсяг фінансування МВС за бюджетними програмами “Участь органів внутрішніх справ у міжнародних миротворчих операціях” на 1,1 мільйона гривень (оплата праці) та “Підготовка кадрів для органів внутрішніх справ вищими закладами освіти III і IV рівнів акредитації” на 2 мільйони 973 тисяч гривень.

Разом з тим, Кабмін збільшив обсяг фінансування МВС за бюджетними програмами “Забезпечення захисту прав і свобод громадян, суспільства і держави від протиправних посягань, охорона громадського порядку та протидія незаконній міграції” на 1 мільйон 790 тисяч гривень, на програму “Медичне забезпечення працівників, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ” на 1 мільйон 857 тисяч гривень, і за програмою “Дошкільна освіта та заходи з позашкільної роботи з дітьми працівників, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ” на 425,3 тисячі гривень.

Залиште коментар