Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

19 квітня розпочнеться засідання харківського суду за звинуваченням Тимошенко в справі ЄЕСУ

0 16

Попереднє засідання Київського районного суду Харкова за звинуваченням екс-прем’єра України Юлії Тимошенко в рамках справи про фінансові порушення корпорації “Єдині енергетичні системи України” (ЄЕСУ) почнеться в 10.00 19 квітня, повідомив адвокат Ю.Тимошенко Олександр Плахотнюк.

Як повідомлялося, Ю.Тимошенко звинувачують в організації заволодіння і замахи на заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем, організації ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ, що призвело до фактичного неотримання коштів в держбюджеті; ухилення від сплати прибуткового податку з громадян, що спричинило тяжкі наслідки. Здійсненню цих дій передувало неповернення в державу валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ в сумі понад $160 млн.

9 лютого Київський районний суд Харкова вирішив, що Ю.Тимошенко і її захисники повинні ознайомитися з матеріалами справи до 28 березня 2012 року.

29 березня прокурор Харківської області Геннадій Тюрін повідомив, що “справа ЄЕСУ” передана в Київський райсуд Харкова.

Ю.Тимошенко засуджена Печерським районний судом Києва до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання “газових контрактів” з Росією в 2009 році. Апеляційний суд залишив в силі цей вирок.

 15 травня цього року Вищий спеціалізований суд по розгляду цивільних і кримінальних справ розгляне касацію захисту на вирок у “газовій справі”.

Теги:

Тимошенко Юлія, справа ЄЕСУ

Залиште коментар