Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

19 кримінальних справ проти митників

0 17

Органами прокуратури проведено перевірки діяльності органів Державної податкової служби України з питань додержання законодавства у зовнішньоекономічній сфері щодо своєчасного повернення валютних цінностей на територію України, несплати санкцій (пені) за такі порушення, здійснення безтоварних операцій.

Зокрема, прокурорами Донецької, Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, Луганської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської Чернігівської областей в ході вказаних перевірок виявлені порушення законодавства в роботі органів державної податкової служби при здійсненні своїх функціональних обов’язків, пов’язаних з контролем за додержанням суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) вимог законодавства щодо повернення валютної виручки.

Окрім цього, податківцями не вживаються заходи щодо отримання інформації від управлінь Національного банку України в областях про рух коштів на рахунках резидентів, відкритих в іноземних банках згідно з ліцензіями НБУ, виявлено факти безпідставної відмови митній службі у включені до спільних перевірок суб’єктів ЗЕД та несвоєчасного надання відповідей на запити.

Перевіркою також встановлені порушення в роботі митних органів.

Так, прокуратурою Сумської області порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 КК України за фактом незаконного оформлення службовими особами Глухівської митниці, транзитних вантажів, які ввезені на територію України на суму майже 1,5 млн. грн.

На усунення виявлених порушень, прокурорами областей внесено 70 документів прокурорського реагування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 25 посадових осіб, порушено 19 кримінальних справ, відшкодовано 12,1 млн. гривень.

Теги:

Генеральна прокуратура, митниця

Залиште коментар