Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

19 тис. чиновників притягнуто до відповідальності за зловживання

0 35

Тільки за останній місяць Генеральною прокуратурою розпочато досудове розслідування за фактами вчинення багатомільйонних зловживань у чотирьох центральних органах влади.

Прокурорськими перевірками охоплено більше половини міністерств і відомств. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції з нагоди 100 днів з моменту призначення виконуючий обов’язки Генерального прокурора України Олег Махніцький.

«За їх результатами тільки за останній місяць Генеральною прокуратурою розпочато досудове розслідування за фактами вчинення багатомільйонних зловживань у чотирьох центральних органах влади», — зазначили в Генпрокуратурі.

Зокрема , в коло особливої ​​уваги прокуратури потрапили Міністерство аграрної політики та продовольства, Міністерство юстиції, Міністерство інфраструктури, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

«За документами прокурорського реагування відшкодовано близько 1,2 мільярда гривень, з яких більше 140 мільйонів до бюджету. До відповідальності притягнуто майже 19 тисяч посадових осіб, в тому числі 6,4 тисячі — органів державного контролю. За результатами проведених перевірок розпочато більше 1,8 тисячі кримінальних виробництв», — зазначили у відомстві.

 

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар