Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

19 грудня — День адвокатури України

0 24

В грудні 2002 року Президент України підписав Указ № 1121/2002 про встановлення в Україні професійного свята – Дня адвокатури, який відзначається щорічно 19 грудня.

Відповідно до Закону України «Про адвокатуру», який був введений в дію постановою Верховної Ради від 19 грудня 1992 року, Адвокатура України — це добровільне професійне громадське об’єднання, покликане сприяти захисту прав, свобод і представляти законні інтереси громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, юридичних осіб, надавати їм іншу юридичну допомогу.

Свято встановлено, щоб відзначити велике суспільне значення цього правозахисного інституту в Україні. Ефективність діяльності адвокатури є показником рівня демократії в державі, його політичної та економічної стабільності.

Адвокати цей день запланували відзначити по-особливому: провести «Ходу протесту адвокатів» з метою висунення конкретних вимог до ключових осіб, які несуть відповідальність за стан правової системи в Україні, а також з метою заклику до переговорів. Саме в цей час ця хода відбувається. Адвокатами-організаторами ходи виступили Павло Дикань, Вікторія Пташник, Олександра Павленко, Олена Сотник,

Андрій Стельмащук, Віталій Титич,  Сергій Тюрін, Олексій Шевчук.

 

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар