Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

18 Національний книжковий ярмарок відбудеться 15-18 вересня

0 22

Цього року на ярмарок вперше прибудуть учасники з Ірландії, повідомили організатори заходу.

Незважаючи на зменшення зацікавлення українських громадян читанням, заявки на участь у Форумі перевищили наявну площу на 166 кв. метрів. У Палаці Мистецтв розмістяться 205 виставкових стендів, торговельних місць на галереї – 41, в подвір’ї – 141, на проспекті Свободи – 46. Всього станом на 15 серпня зареєстровано 546 учасників.

«Серед них – 276 видавництв, 226 книготорговельних підприємств та книготорговців, 26 бібліотек, 69 книгарень, 12 громадських організацій, 45 поліграфічних підприємств та друкарень, 7 благодійних фондів, 6 культурних центрів, 5 літературних агенцій та інші. Заявки продовжують надходити. Координатор форуму – Іра Лепська.

Зірковий гість18 Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові»: Ерленд Лу, відомий норвезький письменник, сценарист, автор світових бестселерів, перебуватиме у Львові від вечора 14 вересня до ранку 16 вересня і візьме участь у кількох заходах. Вже відомо, що авторський вечір Ерденда Лу відбудеться 15 вересня.

Особливий гість: Олжас Сулейменов – поет, письменник, громадсько-політичний діяч Казахстану, дипломат. З 2002 року до цього часу Сулейменов — постійний представник Казахстану в ЮНЕСКО (Париж).

Спеціальні гості: Іван Дзюба, Анджей Менцвель, Боріс Дубін, Геннадій Бурбуліс, Адам Міхнік, Мирослав Попович, Ярослав Грицак, Василь Шкляр, Марія Матіос, Ольга Токарчук, Марек Краєвський.

Головна дискусія Форуму: «Діалог цивілізацій» в рамках проекту «Уроки Мілоша для України», який здійснюється за підтримки Міністерства Культури і Національної Спадщини Республіки Польща, Польського Інституту в Києві та Інституту Книжки.

Країна – спеціальний гість: Швейцарія. Спеціальну експозицію і літературну програму представить швейцарська культурна програма «Prohelvetia», керівник проекту Барбара Андрунік, координатор в Україні Наталка Сняданко. Серед письменників, які відвідають Львів: Юрг Гальтер, Арно Каменіш, Свенья Германн, Ежен Мелітц, Беттіна Шпоеррі», – інформує прес-служба Форуму видавців.

Теги:

книговидавництво, Національний книжковий ярмарок

Джерело:

УНН

Залиште коментар