Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

150 мільйонів для потреб ЗСУ. Відбувся другий приватизаційний онлайн-аукціон

0 10

Відбувся другий онлайн-аукціон в рамках «малої приватизації». І він виявився результативнішим за перший, коли булореалізоване майно на більш ніж 70 млн грн.

Другий з початку широкомасштабного вторгнення приватизаційний онлайн-аукціон вдало завершився продажем майна за ціною майже втричі вище стартової. За окреме майно Марилівського місця зберігання спирту державного підприємства «Укрспирт» (Тернопільська область) переможець торгів запропонував 150 001 000 грн за стартової ціни 54 324 111 грн.

«Приватизація набирає обертів. До кінця нинішнього року в рамках «малої приватизації» заплановано до продажу 150 об’єктів, і ми максимально намагатимемося виконати задумане. Отримані кошти посилять бюджет і підуть, зокрема, на потреби Збройних Сил України, – зазначила Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко. – Наразі ми вирішуємо й стратегічне завдання – зменшення держави в економіці, мінімізацію невластивих функцій управління майном. Окрім того, приватизація дасть поштовх розвитку економіки».

Марилівське місце провадження діяльності та зберігання спирту державного підприємства «Укрспирт» зовсім нещодавно, в 2018 році,  було модернізоване. Профільна діяльність – виробництво спиртів етилового ректифікованого та денатурованого (на даний час тимчасово призупинена). Підприємство має основне технологічне обладнання, під’єднані всі необхідні комунікації.

За право його придбання змагались четверо учасників. Після підписання договору купівлі-продажу новий власник отримає виробничі приміщення та устаткування, зерносклад та транспорт.

Нагадаємо, 19 вересня на перших з початку широкомасштабного вторгнення онлайн-торгах за ціною майже втричі вище стартової було реалізоване окреме майно Кобиловолоцького місця зберігання спирту – за більш ніж 70 млн грн.

 

Міністерство економіки України

 

Залиште коментар