Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

130 рокі з дня народження Михайла Булгакова

0 71

Друзі! 15 травня 1891 народився Михайло Булгаков – видатний письменник, драматург, театральний режисер і актор, якій мав українські коріння.
На честь 130-річного ювілею ми зібрали цікаві факти про нього.
Надаємо кілька подробиць з життя генія.
– Він працював лікарем в повітовому місті – встиг побути хірургом, венерологом і прийняти пологи.
А спогади про цей час лягли в основу «Записок юного лікаря». – – Булгаков був тричі одружений, а остання дружина стала прототипом Маргарити.
– Колекціонував квитки з кожної відвіданої вистави.
– Деякий час М. Булгаков страждав від морфінової залежності. Вперше Михайло зробив укол, щоб вгамувати хворобливу алергічну реакцію на ліки проти дифтерії.
– Щодо кухонних уподобань, то відомо, що він любив індичку, фаршировану шпиком – улюблене блюдо з дитинства.
– Хотів піти на фронт під час Першої світової, але не був комісований за станом здоров’я.
– Волів елегантний стиль і носив монокль, чим викликав лють пролетаріату.
– Не відразу визначився з назвою роману «Майстер і Маргарита», було кілька варіантів: «Чорний маг», «Копито інженера», «Жонглер з копитом», «Син В.», «Гастроль», «Великий канцлер», «Сатана» , «Ось і я» і «Князь тьми».
– Незважаючи на неприязнь Булгакова до Сталіна, генералісимус дуже любив постановки автора і допоміг з влаштуванням його в театр.
– М. Булгаков ворогував з Мейєрхольдом і Маяковським через різні погляди на політику і творчість.

 

 

Залиште коментар