Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

11 лютого 2009 року розпочав роботу Сумський окружний адміністративний суд

0 52

11 лютого 2009 року  розпочав свою процесуальну діяльність Сумський окружний адміністративний суд.  

Під час урочистого відкриття Голова Вищого адміністративного суду України Олександр Пасенюк побажав суддям Сумського окружного адміністративного суду професійності, непохитності власних переконань та моральних принципів, невичерпної енергії у захисті прав та свобод громадян.

Відповідно до Указу Президента України від 16.05.2007 № 417/2007 «Про кількісний склад суддів адміністративних судів» у Сумському окружному адмінсуді повинно працювати 16 суддів. Наразі суддівський корпус налічує п’ять чоловік.  

Нагадаємо, що сьогодні побудова системи адміністративних судів в Україні фактично завершена. Так, початок розгляду адміністративних справ чекають лише Миколаївський, Чернівецький окружні адмінсуди та Окружний адміністративний суд міста Севастополя.

Голова суду –    Микола  Шаповал

Адреса суду: 40002, м. Суми, вул. Перемоги, 4
8 (0542) 62 46 44

Залиште коментар