Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

11 київських можновладців підуть під суд

0 34

Прокуратура направила матеріали до суду щодо 11-ти екс-чиновників Київської міськадміністрації. Кримінальні справи на них були заведені в 2010 – напочатку 2011- чи не всіх чиновників звинувачують у корупції.

Головного спеціаліста відділу управління з контролю за використанням та моніторингом земель КМДА Буздугана підозрюють в отриманні хабара в особливо великих розмірах. Йому загрожує позбавлення волі на термін від 5 до 10 років.

За цією ж статтею проходить і екс-головний спеціаліст главку внутрішньої політики КМДА Максим Семенець.

У суді вже знаходиться справа про корупцію начальника головного управління транспорту Олексія Бархатова, головного спеціаліста відділу контролю і спостереження за якістю послуг главку із захисту прав споживачів Коваля, начальника юридичного апарату КМДА Фрідмана.

Кримінальну справу відкрито і проти колишнього начальника главку з фізкультури та спорту КМДА Буркацького. Слідство підозрює, що він, зловживаючи службовим становищем, підписав акти з реконструкції спортивного комплексу в парку “Партизанської слави” на 1 мільйон 68 тисяч гривень. Колишні співробітники управління кажуть, що це дуже хороша людина. “Його підставили, я в цьому впевнений, він не така людина”, – говорить колишній співробітник.

Також до суду направлено справу проти головного спеціаліста землеустрою КМДА Леонова – його підозрюють у шахрайстві. Нагадаємо, вже йдуть суди по екс-начальнику главку охорони культурної спадщини Руслану Кухаренку, а вирок колишньому головному медику Києва Людмилі Качурової повинні винести вже незабаром.

Теги:

КМДА, корупція, зловживання владою

Залиште коментар