Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

10 жовтня відбудеться презентація проекту нового Кримінально-процесуального кодексу

0 10

10 жовтня на засіданні Національної комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права за участю Президента України відбудеться презентація проекту Кримінально-процесуального кодексу України.

Про це повідомив голова Нацкомісії, Міністр юстиції України Микола Оніщук у ході брифінгу для журналістів, що відбувся в Міністерстві юстиції 8 жовтня з нагоди Дня юриста.

За словами Міністра юстиції, новий кодекс докорінно змінить сутність досудового слідства та запровадить в Україні сучасні стандарти кримінального переслідування особи.

Зокрема, з ухваленням нового Кримінально-процесуального кодексу в Україні буде ліквідовано інститут порушення кримінальних справ та відправки справ на дослідування.

Міністр наголосив, що ухвалення нового Кримінально-процесуального кодексу України є одним з найважливіших зобов’язань України перед Радою Європи.

Після обговорення документу, Комісія звернеться до Глави держави з рекомендацією внести законопроект на розгляд Верховної Ради України як один з основоположних документів у сфері захисту прав людини.

Залиште коментар