Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

10-11 грудня Український інститут книги візьме участь в 5-му Міжнародному освітньому Форумі «New Edu: Tech in Focus»,

0 68
10-11 грудня Український інститут книги візьме участь в 5-му Міжнародному освітньому Форумі «New Edu: Tech in Focus», який відбудеться в онлайн-форматі.
Форум «New Edu: Tech in Focus» п’ятий рік поспіль є найбільшим комунікативним майданчиком в Україні для спілкування та обміну досвідом між лідерами змін в освітній галузі, представників влади і бізнесу. Учасники події ознайомляться зі провідними ідеями й тенденціями у сфері освіти, а також дізнаються про вплив COVID-19 на освіту в різних країнах.
У рамках Міжнародного освітнього форуму відбудуться дискусійні панелі, тематичні круглі столи, нетворкінг, презентації від партнерів, онлайн-виставка компаній-партнерів. Спікерами форуму стануть відомі експерти й діячі освіти з України та з-за кордону (Фінляндії, Данії, Литви, США, Ізраїлю, Естонії, Швейцарії, та ін).
10 грудня у дискусійній панелі “Освіта для майбутнього&майбутнє для освіти” (10:30–12:00) візьме участь начальниця відділу промоції читання Анастасія Євдокимова.
11 грудня у дискусійній панелі Круглий стіл «Читання в цифрову епоху» (16:00-17:00) візьме участь начальниця відділу міжнародної співпраці Дарина Степанюк.
На изображении может находиться: текст «partners partners partners partners tners partners The 5th International Forum "NewEdu-2020: NewEdu Tech Future in Focus" iiH KHARKIV ITCLUSTER cTBopюemo maй6yTHe pa3om! 5й mижHapoAHий OCBİTHй oHлaйH фopym 10-11 rpyAHR Online»
<img class=”j1lvzwm4″ src=”data:;base64, ” width=”18″ height=”18″ />
12
Поделились: 4
Нравится

 

Комментировать
Поделиться

Залиште коментар