Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затримання особи. Гарантії недоторканості та безпеки.

350,00 

за заг. ред. К. П. Коваль, В. С. Ковальського.
Київ: Юрінком Інтер,
рік видання 2021.
кількість сторінок 336

ISBN 978-966-667-779-5

Опис

Затримання особи. Гарантії недоторканості та безпеки. Нормативно-правові акти. Роз’яснення. Судова практика / за заг. ред. К. П. Коваль, В. С. Ковальського. Київ: Юрінком Інтер, 2021. 336 с

ISBN 978-966-667-779-5

Zmist_Zatrymannja_osobyNedotork

Збірка є першим найбільш повним зібранням нормативно-правових актів, роз’яснень та матеріалів судової практики з питань затримання особи. Затримання є найбільш суворим запобіжним заходом. У книзі акумульовані акти, у яких регламентуються певні обмеження щодо затриманих осіб, зазначаються суб’єкти, яким надано право на затримання, порядок і строки затримання тощо. Надаються акти про різні види затримання, які розрізняються за цільовим призначенням, а також за суб’єктами їх здійснення, підставами та процесуальним порядком застосування. Книга стане у нагоді усім професійним правозахисникам, адвокатам, суддям, слідчим, працівникам органів прокуратури. Вона є корисною й для всіх, хто цікавиться питаннями особистих благ, їх захистом та примусовим затриманням осіб, що вчинили правопорушення.