Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Застосування законодавства про працю (Судові рішення Верховного Суду України (2001-2010) Роз’яснення судової практики)

150,00 

ISBN 978-966-667-516-6
Рік видання 2012
Кількість сторінок 752
Автор Ярема А. Г.
Видавництво Юрінком Інтер

Артикул: 978-966-667-516-6 Категорії: ,

Опис

Ця книга являє собою добірку рішень Верховного Суду України, які постановлені за результатами розгляду трудових спорів у 2001 – 2010 роках і відображають сформульовані цим судом правові позиції з найбільш важливих питань, що зберігають значення на час видання книги. Ці рішення не тільки є накопиченим досвідом правотлумачення і правозастосування, а й мають безпосереднє юридичне значення, оскільки на них можна посилатися при обґрунтуванні наявності підстав для перегляду Верховним Судом України рішень у зв’язку з неоднаковим застосуванням судами касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права.

Книга адресована суддям, адвокатам, прокурорам, іншим фахівцям, професійна діяльність яких пов’язана з тлумаченням і застосуванням актів законодавства про працю.

Зміст