Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВИМИ ЗАСОБАМИ. Законодавство. Судова практика. Зразки документів

650,00 

за заг. ред. С. В. Пєткова
Київ: Юрінком Інтер,
Рік 2024. сторінок 456
Палітурка м’яка
ISBN 978-966-667-820-4

Опис

Проблема захисту прав людини адміністративно-правовими засобами характеризує сучасний стан відносин людини та публічної влади, що впливає на оцінку ефективності державного управління в цілому.

Досягнення позитивних результатів на шляху вдосконалення правового регулювання застосування відповідних адміністративно-правових засобів має важливе значення в умовах побудови громадянського суспільства в Україні та для покращення сучасного стану забезпечення основних прав та свобод людини загалом.

Питання, висвітлені у виданні, сприяють визначенню та обґрунтуванню доцільності внесення змін до чинного законодавства щодо вдосконалення адміністративно-правових засобів захисту прав людини.

Видання розраховане на студентів, практикуючих фахівців та науковців, а також буде корисним для широкого загалу правосвідомих громадян.