Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Янчук Василь. Вибрані твори. Наявна у PDF-форматі.

50,00 

ISBN 978-966-667-637-8
Рік видання 2015
Кількість сторінок 384
Автор Янчук Василь
Видавництво Юрінком Інтер

Артикул: 978-966-667-637-8 Категорія:

Опис

У книзі викладено твори відомого українського юриста, вченого і педагога, засновника укра­їнської школи аграрного права Василя Зіновійовича Янчука, доктора юридичних наук, професо­ра, академіка Національної академії правових наук України. Багато з цих творів перекладено на українську мову, деякі роботи побачили світ уперше.

Завдяки його напруженій і багаторічній праці склалася потужна наукова база з дослідження та впровадження у практичну площину розробок у сфері земельному та аграрного права.

Книга стане в нагоді спеціалістам, що мають пріоритет щодо зазначених сфер права. Також, безумовно, буде цікавою для юристів (як вчених, так і практиків), які присвятили свою наукову діяльність землі, земельним відносинам, аграрно-промисловому комплексу, і особливо — людям, які тут працюють. Саме про захист їхніх прав та інтересів мріяв академік Василь Янчук.

Зміст