Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Теоретичні та практичні проблеми доказування у цивільному процесі України: монографія. Наявна лише у PDF-форматі.

150,00 

ISBN 978-966-667-726-9
Рік видання 2018
Кількість сторінок 472
Автор О. О. Грабовська.
Видавництво Юрінком Інтер

Артикул: 978-966-667-726-9 Категорія:

Опис

Наявна лише у PDF-форматі.

Основною метою представленої роботи є комплексне дослідження інституту доказування у цивільному процесі, для чого аналізуються історичні джерела цивільного процесуального права, системно розкривається генеза розвитку наукових уявлень про зміст доказування та доведення, феномен пізнання процесів і явищ, предмет доказування, права та обов’язки суб’єктів доказування, функції суду, пов’язані із встановленням фактів і обставин. Досліджено  концепт доказу як інструментарію доказування та доведення фактів і обставин. Розкрито вплив основоположних функціональних принципів цивільного процесуального права на реалізацію прав та обов’язків у доказуванні,  встановлено їх взаємодію тощо.

У роботі аналізуються новації ЦПК України в сфері цивільного процесуального доказування, в редакції 2017 р., розкриваються перспективи їх впливу на підвищення ефективності захисту прав, свобод чи інтересів у порядку цивільного судочинства.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, суддів, практикуючих юристів.

ISBN 978-966-667-726-9
Рік видання 2018
Кількість сторінок 472
Автор О. О. Грабовська.
Видавництво Юрінком Інтер