Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Теоретичні основи кримінології: монографія.

280,00 

Тимошенко В. І., Шакун В. І.
Київ: Юрінком Інтер,
рік видання 2021.
кількість сторінок 240

ISBN 978-966-667-777-1

Опис

Тимошенко  В. І., Шакун  В. І.

Теоретичні основи кримінології: монографія. Київ: Юрінком Інтер, 2021. 240 с.

ISBN 978-966-667-777-1

Timosh_Zmist

У монографії розглядаються актуальні проблеми сучасної кримінології, що пов’язані з визначенням її об’єкта й предмета, місця у системі наук. Досліджуються та критично оцінюються популярні кримінологічні теорії, аналізується девіантна поведінка, насамперед розглядається процес її детермінації. Обґрунтовується нове розуміння сутності злочинності. Аналізуються причини та умови злочинності. Розглядається маргіналізація суспільства як істотний криміногенний фактор. Подається кримінологічна характеристика особистості злочинця. Увага акцентується на проблемах попередження злочинності та сучасних напрямах розвитку кримінології.

Монографія розрахована на науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, ад’юнктів, студентів та курсантів вищих закладів освіти, співробітників органів кримінальної юстиції, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінології.