Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судовий захист прав суб’єктів підприємництва: теоретичні та практичні аспекти.Наявна лише у форматі PDF.

50,00 

ISBN 978-966-667-633-0
Рік видання 2015
Кількість сторінок 176
Автор Зельдіна О. Р., Хрімлі О. Г.
Видавництво Юринком Интер

Артикул: 978-966-667-633-0 Категорія:

Опис

У монографії розглянуто теоретичні та практичні аспекти судового захисту прав суб’єктів підприємництва. Запропоновано поняття «судовий захист прав і законних інтересів суб’єктів підприємництва». Виявлено  особливості реалізації права на судовий захист суб’єктів підприємництва при спорах із податковими органами. Проаналізовано зарубіжний досвід захисту прав суб’єктів підприємництва. Запропоновано визначення поняття і напрямів модернізації законодавства України про судовий захист прав і законних інтересів суб’єктів підприємництва.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних і економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, юристів-практиків, працівників судових органів, органів державної влади й місцевого самоврядування.