Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддівський розсуд, судова помилка та суддівське свавілля (через призму юридичної відповідальності суддів) /тільки в PDF-форматі/

100,00 

ISBN 978-966-667-754-2
Київ: Юрінком Інтер, 2020. 120 с.
Автор: Мірошниченко А. М.
Готується додрук

Опис

Zmist_ Miroshn

Суддівський розсуд, судова помилка та суддівське свавілля (через призму юридичної відповідальності суддів): наук.-практ. посіб. Київ: Юрінком Інтер, 2020. 120 с.

Видання присвячено феномену суддівського розсуду, сутність, а головне – допустимі межі якого розглядаються через призму юридичної відповідальності суддів. Як протиставлення допустимому суддівському розсуду розглядаються явища суддівської помилки та суддівського свавілля.

Викладені положення базуються на положеннях правової доктрини, міжнародних стандартів у сфері судочинства, національного законодавства про відповідальність суддів та практики його застосування (насамперед, дисциплінарної) останніх років.