Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Субсидіарна відповідальність кінцевих бенефіціарних власників (засновників, учасників, акціонерів) і посадових осіб за зобов’язаннями юридичної особи – боржника: проблеми теорії і практики реалізації доктрини зняття корпоративної вуалі: монографія.

150,00 

Тільки pdf формат
ISBN 978-966-667-766-5
Київ: Юрінком Інтер, 2020. 280 с.
Автор: Махінчук В. М.

Артикул: 978-966-667-765-8-1-1-1-1 Категорії: , , Позначка:

Опис

Mahinchuk_zmist

Махінчук В. М. Субсидіарна відповідальність кінцевих бенефіціарних власників (засновників, учасників, акціонерів) і посадових осіб за зобов’язаннями юридичної особи – боржника: проблеми теорії і практики реалізації доктрини зняття корпоративної вуалі: монографія. Київ: Юрінком Інтер, 2020. 280 с.

ISBN 978-966-667-766-5

У монографії проведено комплексне дослідження проблем теорії і практики реалізації доктрини «зняття (підняття) корпоративної вуалі» при застосуванні субсидіарної відповідальності кінцевих бенефіціарних власників (засновників, учасників, акціонерів) і посадових осіб за зобов’язаннями юридичної особи – боржника.

Субсидіарна відповідальність кінцевих бенефіціарних власників (засновників, учасників, акціонерів) і посадових осіб за зобов’язаннями юридичної особи – боржника в монографії розглядається як ключова ідея доктрини «зняття корпоративної вуалі». Досліджуються особливості реалізації доктрини «зняття корпоративної вуалі» в зарубіжних правопорядках та практиці Європейського суду з прав людини. Визначаються критерії притягнення до субсидіарної відповідальності контролерів юридичної особи – боржника в межах доктрини «зняття корпоративної вуалі». Формулюються науково-теоретичні засади та встановлюються законодавчі передумови застосування доктрини «зняття корпоративної вуалі» для притягнення до субсидіарної відповідальності кінцевих бенефіціарів в механізмі регулювання підприємницьких відносин в Україні. Розкриваються матеріально-правові та процесуальні особливості застосування субсидіарної відповідальності в Україні до контролерів підприємств-банкрутів і неплатоспроможних банків, а також держави в міжнародних інвестиційних спорах (за матеріалами судової та арбітражної практики).

Для науковців, викладачів, суддів господарських судів, арбітражних керуючих, ліквідаторів банків, прокурорів, практикуючих юристів, а також всіх, хто цікавиться проблемами субсидіарної відповідальності кінцевих бенефіціарних власників (засновників, учасників, акціонерів) і посадових осіб за зобов’язаннями підприємства – боржника.