Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сімейне право України

490,00 

ISBN 978-966-667-657-6
Рік видання 2020
Кількість сторінок 520
Автор Дзера О. В.
Видавництво Юрінком Інтер

Артикул: 978-966-667-657-6 Категорії: , Позначка:

Опис

У підручнику аналізуються Сімейний кодекс України, інші акти законодавства України, які регулюють сімейні відносини, судова практика їх застосування, диску­сійні питання в юридичній науці.

Висвітлюються поняття та принципи сімейного права, особисті та майнові пра­вовідносини подружжя, правовий режим їх майна, права та обов’язки батьків і ді­тей, форми забезпечення прав та інтересів дітей, влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, охорона та захист прав суб’єктів сімейних правовідно­син. Окрема увага надається сімейним відносинам з іноземним елементом.

Для студентів, аспірантів і викладачів вищих навчальних юридичних закладів освіти та юридичних факультетів, а також для працівників правозастосовних орга­нів та всіх, кого цікавлять правові питання сімейних відносин.

Зміст