Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прислів’я, приказки, афоризми

Видавництво Велес
Рік видання 2011. сторінок 176
Палітурка тверда, глянцева
ISBN 966-8263-36-7

Категорія: Позначка:

Опис

До збірки увійшли найбільш колоритні прислів’я, приказки та афоризми українського народу, що вражають дотепністю та глибокою народною мудрістю.

У них розкривається душа народу, його розум і серце. Своєрідно і тонко викладені норми моралі, поведінки, ставлення до оточуючого світу, природи, які вироблялися упродовж віків. Тож неспроста ми позитивно ставимося до кращих людських якостей, таких як: честь, миролюбність, доброта, справедливість, вірність, чесність, працьовитість, і навпаки негативно – до нещирості, улесливості, зрадливості, пихатості, лінощів тощо.

Книжка буде цікавою для всіх не байдужих до українського слова. Вона стане у нагоді студентам, школярам, учителям під час уроків із мови, літератури, природознавства, народознавства.