Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Провісник нового і праведного закону (штрихи до портрета Леоніда Юзькова на тлі історичної епохи)

ISBN 978-966-667-609-5
Рік видання 2014
Автор Королюк В.О.
Видавництво Юрінком Iнтер

Артикул: 978-966-667-609-5 Категорія:

Опис

У книзі розповідається про життєвий шлях одного з найбільш авторитетних лідерів конституційного процесу в Україні початку 1990-их років, Леоніда Петровича Юзькова, який у 1992 році був обраний народними депутатами Головою Конституційного Суду України, – неймовірно цікаву історичну постать, яка й досі поціновується, на жаль, лише у вузькому колі професіоналів, залишається невідомою широкому загалу і не знайшла належного пошанування  на державному рівні. Леонід Юзьков був не тільки юристом за фахом, а й філософом. Адже, щоб досягти значних висот і авторитету в науковій діяльності у будь-якій галузі, передусім треба бути мислителем, інтелектуалом. Завдяки Леоніду Петровичу в Україні сформувалась потужна когорта суддів Конституційного Суду – соратників і послідовників видатного державного діяча.  Окрім цього, читач зможе зануритися у час і події, свідком та учасником яких був Леонід Юзьков.

Для високопосадовців органів державної влади, представників юридичної громадськості, викладачів і студентів юридичних ВНЗ і факультетів, а також для усіх небайдужих до історії становлення Української держави, її Конституції та Конституційного Суду.