Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правове регулювання реалізації послуг в окремих сферах і галузях економіки. Нормативно-правові акти. Роз’яснення. Судова практика

680,00 

Укладач С. Теньков.
Київ: Юрінком Інтер,
Рік 2023,
сторінок 512
ISBN 978-966-667-807-5

Опис

Економічні визначення «товари», «послуги», «роботи» мають стійкі юридичні особливості їх супровіду.  Йдеться не лише про особливості оподаткування або відміни при розрахунках щодо зазначених економічних реалій. Правовий статус товарів, послуг, як і робіт, також має значення, адже йдеться про специфіку укладання договорів, їх виконання, завершення, наслідки виконання або невиконання,  а також про судову практику щодо зазначених економічних реалій.

Книга структурована за основними видами послуг; надається їх законодавче визначення, розрахунки за їх реалізацію, передбачувані наслідки виконання тощо.

Книга буде корисною юристам, бізнесменам, господарникам, менеджерам, які зацікавлені у наведенні ладу при здійсненні підприємницької діяльності.

 

Zmist_Tenkov