Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Правове регулювання господарської діяльності в агропромисловому комплексі України. тільки ПДФ

100,00 

ISBN 978-966-667-628-6
Рік видання 2016
Кількість сторінок 296
Автор Коваленко Т.І. Марченко С.І.
Видавництво Юрінком Інтер
Наявна тільки у PDF форматі

Артикул: 978-966-667-628-6 Категорії: ,

Опис

У навчальному посібнику висвітлено особливості правового регулювання виробництва, переробки та реалізації сільськогосподарської продукції в агропромисловому комплексі України. Розкрито поняття, правові засади та законодавче регулювання господарської діяльності в АПК, особливості здійснення сільськогосподарського виробництва у сфері рослинництва та тваринництва, а також специфіку нормативно-правового забезпечення якості та безпечності сільськогосподарської продукції.

Навчальний посібник буде корисним широкому колу читачів: студентам юридичних та аграрних спеціальностей, викладачам, аспірантам, юристам-практикам, працівникам органів державної влади та місцевого самоврядування, науковцям, які працюють над аграрно-правовою та суміжною тематикою, всім, хто цікавиться специфікою правового регулювання господарської діяльності в аграрному секторі економіки України.

Зміст