Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Податково-правовий патерналізм: правова сутність та форми прояву: монографія.

200,00 

ISBN 978-966-667-724-5
Рік видання 2018
Кількість сторінок 248
Автор Тараненко К. Ю.
Видавництво Юрінком Інтер

Артикул: 978-966-667-724-5 Категорія: Позначки: , ,

Опис

У виданні досліджено сутність податково-правового патерналізму як невід’єм­ної частини української ментальності, культури та практики оподаткування. Все­бічно проаналізовано поняття податково-правового патерналізму, його витоки, еволюцію та місце у державно організованому суспільстві. Глибоко вивчені влас­тивості податково-правового патерналізму, що дають змогу виявити його роль та функціональне призначення для податково-правової політики держави. Голов­на увага приділена розкриттю форм прояву податково-правового патерналізму у податковому праві нашої держави на основі аналізу чинного податкового за­конодавства, практики його застосування, судової практики, а також практики Європейського суду з прав людини та Суду ЄС.

Монографії передує вступна стаття професора Д. О. Гетманцева щодо впливу публічних факторів на стан свободи сучасного суспільства.

Видання призначено для науковців, юристів, працівників фіскальної служби, аспірантів, студентів, а також для читачів, які цікавляться актуальними пробле­мами податкового права.

ISBN 978-966-667-724-5
Рік видання 2018
Кількість сторінок 248
Автор Тараненко К. Ю.
Видавництво Юрінком Інтер