Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Організована злочинність в Україні: визначення, аналіз, протидія: навч.-практ. посібник.

500,00 

автор Бусол О. Ю., Романюк Б. В.
Київ: Юрінком Інтер, 2022. 256 с.
ISBN 978-966-667-796-2

Опис

В інноваційному курсі розглядаються генезис організованої злочинності в Україні, інституції по боротьбі з організованою злочинністю, методи протидії, міжнародна практика. Курс розроблений практичними працівниками правоохоронних органів, які є і науковцями у сфері протидії організованій злочинності і корупції. Значну увагу приділено фоновим явищам організованої злочинності, що відрізняє книгу від попередніх розробок вчених із зазначеної тематики. Кримінологічний матеріал викладено в нестандартній, легкій для сприйняття всіма категоріями читачів формі, з конкретними історичними прикладами та персоналіями.

Навчально-практичний посібник призначений для слухачів інститутів післядипломної освіти правоохоронних органів. Може бути корисним для студентів, курсантів, ад’юнктів, аспірантів, слухачів закладів вищої освіти, викладачів з кримінології, кримінального права, кримінально-процесуального права, кримінально-виконавчого права, криміналістики.

Може бути використаний у роботі народних депутатів України, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, інших органів сектору безпеки і оборони України, посольств, письменників, журналістів, громадських організацій та всіх, кого цікавить історія, причини та умови, сучасні методи та напрями боротьби з організованою злочинністю в Україні та світі.

 

Zmist_Busol_ok