Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Науково-практичний коментар. Цивільний процесуальний кодекс України

1200,00 

При покупці коментаря – отримай подарунок – Щоденник-довідник правника 2021 р.
за заг. ред. Н. Ю. Голубєвої.
Київ: Юрінком Інтер,
рік видання 2021.
кількість сторінок 840

ISBN 978-966-667-774-0

Опис

При покупці коментаря – отримай подарунок – Щоденник-довідник правника 2021 р.

Zmist_NPK_CPK

Titul_NPK_CPK_

Науково-практичний коментар Цивільного процесуального кодексу України містить аналіз його норм з огляду на сучасний стан теорії цивільного процесу, судової і правової систем України, практику їх застосування вітчизняними судами, передусім Верховним Судом, а також рішення Євро­пейського суду з прав людини, постанови Пленуму Верховного Суду України та вищих спеціалізова­них судів (що в деяких питаннях є досі актуальні). Висвітлено практику застосування судами нових положень Цивільного процесуального кодексу України з моменту введення його в дію 15 грудня 2017 року і до підготовки цього видання.

Для юристів-практиків, науковців, викладачів, студентів, аспірантів та осіб які цікавляться пи­таннями цивільного судочинства.