Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Методологічні та теоретичні проблеми психології

60,00 

Автор: Микола Корольчук, Юрій Трофімов, Василь Осьодло
Видавництво: Ніка-Центр
Рік видання: 2013
Кількість сторінок: 336
Мова: українська
ISBN: 978-966-521-468-7
Обкладинка: м’яка

Категорія: Позначка:

Опис

У навчальному посібнику розглядаються найважливіші психологічні категорії – особистість, діяльність, спілкування – з погляду їх теоретичного аналізу, що сформувався у вітчизняній психології. Разом з тим аналізуються окремі питання, які стосуються зміни поглядів на природу психічного в історії філософсько-психологічної думки, що допоможе читачеві зорієнтуватися в хронологічному і ретроспективному вимірі, а також окремі питання, що стосуються ключових проблем психології – психофізичної, психофізіологічної, співвідношення соціального і біологічного в детермінації психіки. Значна увага приділена методологічним і методичним проблемам вивчення психічних явищ, уточнення сучасних поглядів на предмет психології з позиції ціннісно-цільового і діяльнісно-творчого ставлення індивіда до власної психіки і до себе як до її суб’єкта.

Мета посібника спрямована на розвиток професійної компетентності студентів, магістрів, викладачів і всіх тих, хто цікавиться методологічними і теоретичними проблемами психології. Засвоєння навчального матеріалу допоможе вміло використовувати сучасні теоретичні концепції та методологічні принципи для з’ясування справжньої природи психічного.