Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Математичне моделювання атмосферних процесів

60,00 

Автор Віталій Прусов, Сергій Сніжко
Видавництво Ніка-Центр
Рік видання 2005
Палітурка тверда
ISBN 978-966-521-358-Х
Кількість сторінок 496
Мова українська

Категорія: Позначка:

Опис

У підручнику проводиться ґрунтовний аналіз практично всіх можливих атмосферних процесів, метеорологічних небезпечних і стихійних явищ, передумов і наслідків їхнього виникнення.

Послідовно викладаються на основі теорії суцільного середовища фізичні та математичні аспекти моделювання циркуляції атмосфери та розповсюдження в ній домішок.

Аналізуються наявні та пропонуються нові математичні моделі та чисельні методи прогнозування погоди, метеорологічних явищ, забруднення повітря від окремих постійно діючих і миттєвих промислових джерел. Моделюються макро- та мезомасштабні метеорологічні процеси у широкому діапазоні просторових і часових масштабів з урахуванням рельєфу підстильної поверхні й стратифікації атмосфери.

Розглядаються теоретичні, методологічні та технологічні основи найвідоміших оперативних моделей прогнозу погоди, які застосовуються в закордонних метеорологічних центрах.

Підручник призначений для фахівців у галузі математичного моделювання атмосферних процесів, чисельних методів прогнозу погоди, екології довкілля.