Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кримінальний процес. Ідеї. Погляди. Думки.

580,00 

Київ: Юрінком Інтер,
Автор В. П. Шибіко.
Рік видання 2022.
Сторінок 348
Палітурка тверда
ISBN 978-966-667-797-9

Опис

В. П. Шибіко.   Кримінальний процес. Ідеї. Погляди. Думки.

У виданні зібрано системний контент з кримінального процесу. Це – творчий доробок, до складу якого входять праці автора різних часів. Головне, що їх вирізняє, – актуальність та аналітичність матеріалу. У книзі викладено погляди автора, присвячені вирішенню наукових та практичних питань розвитку кримінального процесу. Розглядаються інституціональні проблеми, зокрема: призначення і завдання кримінального процесу, забезпечення доступу до правосуддя, повага до суду, співвідношення повноважень прокурора і слідчого судді під час досудового розслідування, правовий статус обвинуваченого, потерпілого, свідка та інших учасників кримінального процесу. Проаналізована еволюція кримінального процесу України за 30 років Незалежності України.

Видання може зацікавити юристів, які спеціалізуються на вирішенні проблем українського кримінального процесу. Воно стане у пригоді науковцям, викладачам та студентам юридичних закладів освіти.

 

Zmist_Shibiko