Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кримінально-виконавче право України. Академічний курс: підручник.

380,00 

ISBN 978-966-667-760-3
Київ: Юрінком Інтер, 2020. 432 с.
Автор: Автухов К. А., Гель А. П., Яковець І. С.

Артикул: 978-966-667-765-8-1-1 Категорії: , , Позначка:

Опис

Avtuhov&Gel&Jakovec_zmist

Автухов К. А., Гель А. П., Яковець І. С. Кримінально-виконавче право України. Академічний курс: підручник.  Київ: Юрінком Інтер, 2020. 432 с.

Підручник підготовлений з урахуванням змін чинного законодавства та відповідає навчальній програмі курсу дисципліни “Кримінально-виконавче право”. Висвітлено порядок та умови виконання покарань в Україні на сучасному етапі розвитку держави, загальні засади організації та здійснення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України, розглянуто систему міжнародних стандартів та правил у сфері поводження із засудженими та проаналізовано зміст основних із них.

Розрахований на студентів та викладачів юридичних вищих навчальних закладів, практичних працівників кримінально-виконавчої системи та широкий загал читачів, які цікавляться розглядуваною проблематикою.