Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кримінально-правова характеристика проектування чи експлуатації споруд без систем захисту довкілля.

250,00 

за заг. ред. проф.: В. К. Матвійчука, В. І. Фелика кількість сторінок – 204
рік 2022
ISBN 978-966-667-791-7

Опис

Кримінально-правова характеристика проектування чи експлуатації  споруд без систем захисту довкілля.  Монографія  за заг. ред. проф.: В. К. Матвійчука,  В. І. Фелика

ISBN  978-966-667-791-7

Zmist_Matviychuk_ok

Монографія присвячена комплексному та системному дослідженню питань кримінально-правової характеристики проектування чи експлуатації споруд без систем захисту довкілля. У роботі розглянуто  поняття, витоки, ґенеза кримінальної відповідальності за проектування чи експлуатацію споруд без систем захисту довкілля, сучасний стан проблеми та соціально-правова обумовленість цієї заборони, об’єктивні, суб’єктивні та кваліфікуючі ознаки складу кримінального правопорушення проектування чи експлуатації споруд без систем захисту довкілля, відмежування даного кримінального правопорушення проектування чи експлуатації споруд без систем захисту довкілля від суміжних складів кримінальних правопорушень та аналогічного адміністративно-правового делікту й компаративістська характеристика цього діяння за кримінальним законодавством України та деяких інших держав. За результатами дослідження вироблено низку пропозицій щодо удосконалення кримінальної відповідальності за кримінальне правопорушення, передбачене ст. 253 КК України.