Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

АДМІНІСТРАТИВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ. Законодавство. Судова практика

420,00 

за заг. ред. С. В. Пєткова.
Київ: Юрінком Інтер
Рік 2023; Сторінок 272
ISBN 978-966-667-805-1

Опис

Адміністративна відповідальність юридичних осіб – це окремий комплексний вид відповідальності. Вона виникає у відносинах між фізичними та юридичними особами та між юридичними особами при порушенні певних правил та процедур. У разі вчинення адміністративного правопорушення юридичною особою можливі певні варіанти правового реагування, зокрема притягнення до відповідальності самої юридичної особи, притягнення до відповідальності одночасно і юридичної особи, і її посадових осіб, притягнення до відповідальності лише посадової особи.

В книзі зібрано можливі варіанти розв’язання відносин у  сфері містобудування, техногенної та пожежної безпеки, охорони навколишнього природного середовища, ветеринарної медицини, недобросовісної конкуренції та обмеження монополізму, захисту прав споживачів, публічних закупівель,  порушення митних правил, зайнятості населення, при порушенні правил господарювання. Окремо розглянуті правила застосування господарських санкцій, висвітлені правила реалізації судової юрисдикції щодо відповідальності юридичних осіб.

Книга розрахована на широке коло юристів, які цікавляться питаннями розв’язання адміністративних деліктних відносин, попередження ситуацій, що межують з небезпекою виникнення адміністративної відповідальності юридичних осіб.

 

AdminVidpovid_zmist