Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Інформація, інновації, інтелектуальна власність та їх захист в Україні: досвід пізнання, проблеми розуміння та шляхи їх вирішення: монографія

850,00 

за заг. ред. С. Г. Гордієнка
кол. авт.: С. Г. Гордієнко, О. П. Дзьобань, В. Я. Настюк, О. В. Соснін, М. С. Гордієнко, О. С. Гордієнко

Видавництво Юрінком Інтер, м.Київ
Рік 2023, Сторінок 772
Палітурка тверда
ISBN 978-966-667-806-8

Опис

Монографію присвячено міждисциплінарному аналізу таких звичних для всіх феноменів як інформація, інновації, інтелектуальна власність, які стали виключно популярними в умовах прого-лошеного Урядом технологічного оновлення економіки під тиском розвитку новітніх інформаційно-інноваційно-комунікаційних технологій. Дослідження переконливо доводить, що зазначені фено-мени мають складну багатошарову структуру й підпорядковуються виключно складним закономір-ностям функціонування й розвитку соціальних систем.

У роботі досліджено теоретичні проблеми розвитку інформаційно-комунікаційної сфери, прав на інформацію, інноваційної діяльності та правових аспектів, пов’язаних  із інтелектуальною власністю.

Монографічне дослідження призначене науковцям, викладачам, здобувачам наукових ступе-нів, студентам, державним службовцям, тобто всім, хто залучається до вирішення проблем ста-новлення інноваційної економіки.

 

Zmist_Gordienko