Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Гібридна війна Росії проти України: історико-політичне дослідження

180,00 

Автор Микола Дорошко, Володимир Головченко
Видавництво Ніка-Центр
Рік видання 2016
Палітурка м’яка
ISBN 978-966-521-689-6
Кількість сторінок 184
Мова українська

Категорія: Позначка:

Опис

У науковій монографії професорів Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Головченка і Миколи Дорошка на основі широкого комплексу історичних і дипломатичних матеріалів здійснено історико-політичний аналіз причин і наслідків агресивної політики Росії щодо України. Автори кваліфікують збройну агресію Російської Федерації проти України як гібридну війну, що її веде офіційна Москва в політичній, економічній, інформаційній та інших сферах.

Автори переконані, що російським очільникам не варто відчувати себе володарями світу, а краще зосередитись на вирішенні питання виживання самої Росії, зваживши на слова кримсько-татарських дипломатів, сказані в Багчесараї московським послам після поразки 150-тисячної московської армії в битві з українським гетьманом Іваном Виговським під Конотопом влітку 1659 року: «Ваш цар хоче запанувати над запорозькими козаками. Польський король також хотів панувати над ними, але й своє королівство потім віддав. Те саме буде і з московським царством, загине через козаків». У 1991 році, як відомо, пророцтво збулося – Україна підписала «смертний вирок» Радянському Союзу. Далі буде…