Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Фінансово-контрольне право. 2- ге перероблене та доповнене видання

320,00 

Андрущенко Г. С., Коваленко А. А., Савченко Л. А.
Київ: Юрінком Інтер,
рік видання 2021.
кількість сторінок 348

ISBN 978-966-667-773-3

Опис

Андрущенко Г. С., Коваленко А. А., Савченко Л. А. Фінансово-контрольне право.  2- ге перероблене та доповнене видання. Київ: Юрінком Інтер, 2021. 348 с.

ISBN 978-966-667-773-3

Fin-kontr_pravoSavchenkoZmist

У навчальному посібнику подається загальна характеристика публічного фінансового контролю, розкривається сутність фінансово-контрольного права як особливого інституту фінансового права, приділяється увага фінансово-контрольному процесу, питанням розвитку публічного фінансового контролю, фінансово-контрольного права, міжнародному фінансово-контрольному праву, розглядається правовий статус суб’єктів, що наділені контрольними повноваженнями.

Для студентів, науково-педагогічних працівників, аспірантів, працівників суб’єктів, що здійснюють публічний фінансовий контроль.